Jaunā tenisa zvaigzne -18 gadus vecais Alkarass uzvarēja un iegāja vēsturē!

Vēstures liecinieks!

4. aprīļa agrā rītā pēc Pekinas laika 18 gadus vecais Alkalass izcēlās, kad pirmajā setā atpalika ar 1-4, uzvarēja 9 no nākamajām 10 maiņām, uzvarēja Rudu ar 7-5, 6-4. un uzvarēja sezonas pirmajā spēlē.Otrais kronis, trešais karjeras kronis.Šis Alkarasam ir pirmais Masters tituls karjerā un trešais jaunākais Masters čempions vēsturē.Tajā pašā laikā Alkarass laboja Džokoviča rekordu un kļuva par jaunāko čempionu Maiami spēļu vēsturē!
teniss -1

Kopš jaunās sezonas Alkarass ir zaudējis tikai divas spēles Austrālijas atklātajā čempionātā un Indy Masters turnīrā, zaudējot vicečempionam Beretīni un Nadalam, vienam no lielā trijnieka.Pārējās spēlēs Alcaraz pārspēja Cipasu, Berretīni, Agutu, Noriju, Monfīsu, Hulkaku, Švarcmanu, Fognini, Kezmanoviču utt.Nav brīnums, ka Nadals teica: “Alkarass jau ir viens no labākajiem spēlētājiem, viņš ir ļoti daudzpusīgs, viņam ir ļoti agresīvs uzbrukums un cieša aizsardzība.Mani nepārsteidz, ka viņš kaut ko dara tālāk."Nadals izteicās pirms divām nedēļām pēc trīs setu cīņas starp Nadalu un Alkalasu.Šajā mačā Alkalass sagādāja Nadalam lielas nepatikšanas, pamatpunktos gūstot tikai vienu punktu.Nelielas svārstības vienkārši zaudēja spēli.Lai gan viņš izlaida Indy Masters finālu, Alkarass tomēr izveidoja savas karjeras labāko rekordu Masters turnīrā.

teniss -2

Nonākot uz Maiami Masters, Alkalass turpināja trakot.Alkalašs uzvarēja Vsoviču, Čiliču, Cicipasu, Kezmanoviču un Hulkahu un pirmo reizi iekļuva Masters finālā.Finālā, stājoties pretī Rūdam, kurš arī pirmo reizi iekļuva Masters finālā, pat ar tādu lielu sirdi kā Alcaraz, viņš neizbēgami bija nedaudz nervozs un pirmajā setā atpalika ar 1-5.Alcaraz, kurš pamazām pielāgojās fināla atmosfērai, sāka pretuzbrukumu un trīs spēles pēc kārtas panāca neizšķirtu.Seta izskaņā Alkarass salauza jostu un uzvarēja pirmo setu ar 7-5.Otrajā setā Alkarass jau sesijas sākumā nostiprināja breika pārsvaru un noslēdza uzvaru ar 6:4.2-0, kad Alcaraz atpalika ar 1-4, viņš uzvarēja 9 no nākamajām 10 spēlēm un uzvarēja Rude.18 gadus vecais Alkarass 19 gadu vecumā laboja Džokoviča rekordu, uzvarot Maiami Masters un kļuva par Maiami turnīra jaunāko čempionu!

teniss -3

Čempionāta izcīnīšanas brīdī Alcaraz un treneris Ferrero, kurš tikko tika galā ar tēva bērēm, ilgi apskāvās, lai svinētu uzvaru.No pagājušā gada US Open ceturtdaļfināla līdz pirmajam Masters čempionātam Alcaraz šādu sasniegumu sasniedza tikai pusgada laikā, kļūstot par gaidītāko pēc 2000. gadu paaudzi vīriešu tenisā.Ar šo čempionātu Alcaraz sasniedza karjerā augstāko 11. vietu, tikai viena soļa attālumā no pirmās iekļūšanas labāko desmitniekā.

teniss -4

Šoreiz Maiami uzvarēja čempionātā, padarot Alkalasu par trešo jaunāko spēlētāju, kurš uzvarējis Masters čempionātā, līdzās Džanam Depejam un Nadalam.Alkalass par to bija tik sajūsmā, ka sāka tiekties uz lielākiem mērķiem: “Nav vārdu, lai aprakstītu, kā es šobrīd jūtos, taču izcīnīt savu pirmo Masters titulu Maiami ir tik īpašs.Esmu ļoti priecīgs par šo uzvaru, es Mērķis šogad bija uzvarēt 500, un es to izdarīju.Nākamā lieta, kas jādara, ir uzvarēt šajā Masters.Cerams, ka nākamie būs galvenie.

Ja vēlaties kļūt par profesionālāku tenisistu, piemēram, Alkalasu, varat izmēģināt siboasitenis mācību šaušanas mašīna,tenisa treniņbumbu mašīnasniegtu jums vislabāko palīdzību jūsu tenisa treniņā.

Publicēšanas laiks: 15.04.2022